Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador Lauro de Freitas heeft een privézwembad, is geschikt voor maximaal 14 personen en ligt binnen 4 km van Praia de Ipitanga.
De Parochie van Santo Amaro Ipitanga is op circa 10-minuten rijafstand van het vakantiehuis gelegen en het strand Flamengo is op circa 15 minuten rijden. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van het Parque das Dunas natuurreservaat, op ongeveer 4,1 km afstand.
De 250 m² Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador kijkt uit over de tuin. De accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zorgen ook voor een comfortabele ervaring.
Een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven is aanwezig in deze villa, zodat gasten zelf kunnen koken. JoJo Sushi & Frutos Do Mar met de Indiase keuken ligt in de buurt van de gesitueerde in Lauro de Freitas Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador. De luchthaven Luis Eduardo Magalhaes is gesitueerd op 5 km van de villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador?
Gasten van Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Luis Eduardo Magalhaes van Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador?
Er is een 5 km afstand tussen Luis Eduardo Magalhaes en Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador te bezoeken?
Gasten van Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador kunnen eten in Donana Restaurante restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
De villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador?
Gasten die in Excelente Casa Vilas Atlantico- Prox Salvador verblijven, kunnen gemakkelijk de Igreja São Francisco de Assis en het Ecological Park of Atlantic Villages bereiken, die respectievelijk binnen 7 km van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.